SYYSKUUSSA TUNISIAAN?

Lähetä vastaus


Tämän kysymyksen tarkoitus on estää roskapostitusta foorumille.
Hymiöt
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
BBCode on Poissa päältä
Hymiöt ovat Käytössä
Otsikko
   

Laajenna näkymää Otsikko: SYYSKUUSSA TUNISIAAN?

Viesti Kirjoittaja Vieras » 08 Maalis 2007, 19:26

Ja korjaus äskeiseen, vahingossa jätin tuon viestin tuonne yläreunaan (siis äskeisen). Tarkoitus oli vain laittaa se siihen ja katsoa, mitä kaikkea voisikaan kertoa :D (Ja sanon nyt samalla, että siellä on niin ihanat rannat! Kirkas sininen vesi ja valkoinen puuterihiekka vetää puoleensa!)

Viesti Kirjoittaja Vieras » 08 Maalis 2007, 19:24

SUUNNITTELEMME MATKAA KO KOHTEESEEN KAHDEN (8 JA 10V) LAPSEN KANSSA. OLISIKO SUOSITELTAVIA HOTELLEJA JA ONKO SUURTA EROA MISSÄPÄIN TUNISIAA MAJAILEE. SAHARA JA ELÄINTARHAT KIINNOSTAISI.

Tunisia on kiva paikka, ja suosittelen kohteena Hammametia tai Soussea. Hammamet ehkä vähän rauhallisempi, mutta Soussessakin viettää ihanan loman! Soussessa hotelleja suosittelen esim. 3* Jineneä, 3km keskustaan, sijaitsee rannalla, ja kaksi uima-allasta (sisällä ja ulkona). Saman ketjun hotelli Royal Jinene 4* sijaitsee Jinenen vieressä ja on saman ketjun. Sama juttu (siis rannalla ja 3km keskustaan), kun se neljän tähden onkin, niin ehkä vähän enemmän kaikkea (siis kauneushoitolaa yms.) Mutta Jinenessäkin viettää mukavan loman. Hauskaa matkaa sinulle! :D (huom. Hammametin hotelleista ei tarkkaa tietoa, etsi googlesta)

SYYSKUUSSA TUNISIAAN?

Viesti Kirjoittaja Vieras » 21 Helmi 2007, 13:47


SUUNNITTELEMME MATKAA KO KOHTEESEEN KAHDEN (8 JA 10V) LAPSEN KANSSA. OLISIKO SUOSITELTAVIA HOTELLEJA JA ONKO SUURTA EROA MISSÄPÄIN TUNISIAA MAJAILEE. SAHARA JA ELÄINTARHAT KIINNOSTAISI. :shock:

Ylös

cron