Häämatkakohde elokuussa

Lähetä vastaus


Tämän kysymyksen tarkoitus on estää roskapostitusta foorumille.
Hymiöt
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
BBCode on Poissa päältä
Hymiöt ovat Käytössä
Otsikko
   

Laajenna näkymää Otsikko: Häämatkakohde elokuussa

Viesti Kirjoittaja Vieras » 30 Maalis 2008, 14:26

santorini

Viesti Kirjoittaja Vieras » 18 Helmi 2008, 18:02

Suosittelen lämpimästi Montenegroa.
Edullinen, ihanan puhdas meri ja kauniita rantoja, mukavia ihmisiä ja ei ihan täysin massaturismin pilaama.
Paikallisilla busseilla voi tehdä kivoja päivän retkiä lähikyliin ja jos haluaa, voi käydä vaikka naapurimaissa esim. Kroatiassa, joka on toinen mitä suosittelen.
Tietysti riippuu paljon siitä mitä kohteesta haluaa, mutta meitä ei ainakaan kiinnostanut törmätä suomalaisiin jokapaikassa ja vaikka turisteja oli elokuussa paljon, ainakaan heti ei meitä tunnistettu mistä olimme kotoisin. :lol:

Viesti Kirjoittaja Vieras » 14 Helmi 2008, 17:07

Hei! Suosittelen sisilian naxosta!! Omia kirjoituksiani on monella sivulla asiasta. Ja voi olla, ettei kone anna lähettää enää samankaltaisia viestejä. Etsi koneelta sisilia, naxos ja taormina juttuja. Laita hakuun giardini naxos. Toivottavasti löydät kirjoituksiani. Paikka on mahtava ja taormina myös. Ne ovat ihan lähekkäin vain 6km välimatkaa. Hinnoista juuri olen kirjoittanut paljon, kun tiedän niiden kiinnostavan. Kun laittaa hauksi sisilia. Ja sitten sieltä pallontallaajat keskustelun kautta pääsee.. lue sieltä häämatka italiaan ja lasten kanssa.. toivottavasti löydät ja on apua tästä. HYVÄÄ HÄÄMATKAA TEILLE!!! t. naxos- fani sempre

Häämatkakohde elokuussa

Viesti Kirjoittaja morsian08 » 11 Tammi 2008, 13:43

Etsimme sopivaa häämatkakohdetta elokuulle. Tarkoituksena on lähteä jonnekin lämpimään merenrannalle. Hintataso saisi olla edullinen, vaikka toisaalta olemme kyllä valmiita myös satsaamaan matkaan enemmänkin tarvittaessa. Mitä suosittelisitte? :)

Ylös